• Свеж
Jacеклин интимира долг ракав Хенли печатено пижами сет

Jacеклин интимира долг ракав Хенли печатено пижами сет

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Ова е сезона да останете во вашите PJs! Овој сет вклучува долг ракав Y-Henley и Jogger со детали за ребра и прикажување забавен и празничен принт. Комплетот е направен во супер удобна и лесна ткаенина за да ве задржи пријатна ден и ноќе. Овие пижами се совршен избор за носење додека украсувате, печете колачиња или отворање подароци! Сет со 2 парчиња вклучува : Долги ракави печатени Хенли и џогери. Врвот : врвот на долги ракави Хенли со лажички y врат и манжетни; Стајлинг на пуловер. Jогерс : Еластичен опсег и затворање на влечење со џебови. Супер истегнување ткаенина; Супер-мека. 95% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Сет на пижами со долги ракави и џогери.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата