• Свеж
Itzy Ritzy® Snack се случува мини закуска за еднократна употреба и сè торби, сладолед социјален

Itzy Ritzy® Snack се случува мини закуска за еднократна употреба и сè торби, сладолед социјален

DEN 55.68
Стока
Достапно е за нарачката

Закуската на itzy Ritzy MSWB8325 се случува мини закуска за еднократна употреба и сè торбите се стилски, еколошки патенти-превозници идеални за топирање закуски и други мали работи кога ја напуштате куќата. 2-пакетите за еднократно, машини за миење на машината се совршени за овошје, крекери и многу повеќе. Направено со безбедна храна, одобрена од ФДА, облога без БПА, закуската се случува минис се исто така бесплатни, слободни фталат, ПВЦ бесплатни и сертифицирани CPSIA. Не само за храна, торбите се одлични за зачувување на електроника, клучеви, шминка, тоалети и бесконечни други можности. Врвовите на патентите овозможуваат тивко грицкање и се идеални за мали раце. (2) 7-инчни од 3,5-инчни торби за еднократно користење се прекрасна, зелена алтернатива на пластични кеси за вашиот ручек, закуски, училиште, работа, програми за ручек без легло и тие помагаат да се намалат огромните количини на пластични кеси што влегуваат во ѓубрето што влегуваат во ѓубрето секој ден. Екстериерот на 100-процентна памучна ткаенина координира со други предмети во колекцијата Itzy Ritzy. Торбите се машини што се перат, а сушењето на линијата се препорачува за лесно чистење. Закуската Itzy Ritzy MSWB8325 се случува мини закуска за еднократна употреба и сè торбите доаѓаат со гаранција против какви било дефекти на производството за време на купувањето. Itzy Ritzy® Snack Happens ™ Mini закуска за еднократна употреба и сè торби, сладолед социјално.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата