• Свеж
Баер - Делукс носач на кукли за бебиња

Баер - Делукс носач на кукли за бебиња

DEN 431.68
Стока
Достапно е за нарачката

Овој модерен носач на кукли во елегантен дизајн е погоден за кадифен играчки или кукли висок до 18 инчи. Куклата може да се носи пред, како и на задниот дел. Благодарение на меките и широките ленти за рамо и широкиот појас на половината, кој може да се прилагоди индивидуално, малата мила на детето може да се носи долго и удобно. Интегрираното седиште од внатрешноста на носачот на кукли обезбедува дополнителна поддршка за куклата. Овој носач на кукли доаѓа во прекрасна боја кутија совршена за надавање. Препорачано за возраст од 3 години и повеќе. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење-мали делови. Не е наменета за деца под 3 години. Погоден за кукли до 18 "високи . меки и широки ленти за рамо . интегрирано седиште. Куклата може да се носи пред, како и на задниот дел. За време на 3 години и нагоре.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата