• Свеж
Атлетски работи машка компресија удобност боја поп тесна

Атлетски работи машка компресија удобност боја поп тесна

DEN 495.84
Стока
Достапно е за нарачката

Обучете напорно и останете пријатно во овие атлетски работи компресија удобни хулахопки. Технологијата Driworks ќе ве одржи суво, а вметнувачот на мрежа додава дишеност што ја презема вашата работа на следното ниво. Driworks влага за влага - да ве одржува суво и ладно; Флекс ткаенина - за леснотија на движење; Мрежа - за дишење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата