• Свеж
Божиќ Дозвола

Божиќ Дозвола

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Прилика : домашна облека;Секојдневно носење;Носење Сон;Надворешно носење 4.Ситл : Божиќ;Мода; Каузална 5. Удобноста е особено важна за најмалите, А божиќните семејни облеки не само што ги задоволуваат сезонските потреби, туку им обезбедуваат и поголема слобода за движење. Удобноста Е Клучна : божиќните семејни облеки даваат приоритет на удобноста, направени од меки материјали за да се осигурате дека вие и вашите деца се чувствувате удобно и опуштено за време на прославите.02" ракав : 29см/11.42" должина : 69см/27. Без разлика дали станува збор за фотографирање На Божиќни забави или украсување на елката заедно, носењето соодветни облеки ја подобрува хармонијата и врската помеѓу членовите на семејството.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата