• Свеж
DesignArt 'Цвеќиња и етнички пердуви на домашни стрели II' Боемјан и еклектично платно wallидно уметности печатење

DesignArt 'Цвеќиња и етнички пердуви на домашни стрели II' Боемјан и еклектично платно wallидно уметности печатење

DEN 136.64
Стока
Достапно е за нарачката

Оваа исклучителна боемска и еклектична платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Оваа кафеава боемска и еклектична wallидна уметност на платно се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на избледени бои .. Нашите ликовни отпечатоци од платно на платно се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување .. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврсти кутии. Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвен веднаш да се обеси на wallидот . - Стил : Боемјан и еклектичен југозапад. - Предмет : Куќа, дача. - Боја : кафеава, бела. - Ова печатење на платно giclee е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните) што му дава вистинска уметничка галерија. - Лесно е да се обеси ова платно, печатењето е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата