• Свеж
Врска за нишај лента, комплет

Врска за нишај лента, комплет

DEN 2154.24
Стока
Достапно е за нарачката

Производите на Sway Sway Sway Bar Link Moog Solver Solver вклучуваат докажани карактеристики за дизајн и инженерство за да обезбедат ново управување, леснотија на инсталација и подолг живот. Moog е најпосакуваниот бренд за управување и суспензија бренд на професионални техничари и началници на екипажот на НАСКАР. Карактеристики и придобивки : Дизајнот на решавање на проблеми вклучува преголема завртка за екстремна издржливост од горе до дно. Термопластичните грмушки се отпорни на топлина, абење, сол, патна варијанта и масла. Хардверот позлатен со кадмиум спречува корозија за подолг животен век. Дизајнот на лежиштето со метални метални метални метални во прав овозможува маснотии да течат низ лежиштето до столчето за намалено триење и засилена јачина и стабилност . Целосното столче за метал со топка обезбедува 360 степени на мазно, конзистентно, ротационо движење . трајно, целата метална конструкција за Подолг живот . Становите на клучот во основата на обемот овозможуваат позитивно задржување и употреба на приклучоци за брза и лесна инсталација и отстранување . Дизајнот на приклучок на приклучокот им овозможува на новиот лубрикант да испушти загадувачи од склопот, намалувајќи ја корозијата и абењето.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата