• Свеж
Време и време женски меки комбинезори

Време и време женски меки комбинезори

DEN 399.04
Стока
Достапно е за нарачката

Меките комбинезони од време и TRU е задолжително за вашиот плакар кога се одлучувате за нешто забавно и секојдневно за попладне. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина xs. Приближно. ИНСЕАМ : 26 ”. Faux лета; Затворање на вратоврска кај половината. Прилагодливи ленти за рамо со затворање. Отворени џебови на страни; Bib џеб. 65% лиоцел/35% рајон. Машина за перење. Увезени.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата