• Свеж
Изматете го женското здолниште за миди

Изматете го женското здолниште за миди

DEN 399.84
Стока
Достапно е за нарачката

Донесете го ветрето. Миди здолништето на рафлето Ниво на Scoop ги има сите замав и замав што ги сакате во главен временски период. Обликот на миди со полите на шамичето го распрснува секое тело со детали за шутнување, зафаќајќи го на број еден во вашата ротација. Завршено со еластична половината за крајна леснотија и удобност. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : Силуета : Миди; 30 ”долг. Затворање : стил на влечење; Еластична половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : полите на шамиче; детали за руфла; печатење на сите; наредени. Ископување на миди -здолниште за рафли Ниво за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата