• Свеж
Едноставно Дејзи 20 20 Модерен монограм во затворен полиестер во затворен простор за фрлање, јавори црвена

Едноставно Дејзи 20 20 Модерен монограм во затворен полиестер во затворен простор за фрлање, јавори црвена

DEN 823.84
Стока
Достапно е за нарачката

Персонализирајте го вашиот дом со едноставно Daisy 20 "x 20 " Maple Red Modern Monogram Indoor/Outdoor Pillow од нашата колекција Монограм. Оваа затворена/надворешна перница е совршен додаток на кој било трем, палуба или внатрешен двор на кој му треба допир на стилска удобност! Мека вртена полиестерска надворешност. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Зашиено затворање/квадрат/реверзибилно. Препорачано место чисто.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата