• Свеж
Рик И Морти-Рик Санчез Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

Рик И Морти-Рик Санчез Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 303.84
Стока
Достапно е за нарачката

Овој Тренд Меѓународен Рик И Морти-Рик Санчез Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се испечатени на сјајна хартија. Лесно закачете го овој постер Со Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови меѓународниот ѕид постери се совршен начин да се облекуваат вашите партии. Трендови Меѓународниот Рик И Морти-Рик Санчез Ѕид Постер Со Магнетна Рамка : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фотоарт Сјај Постер Хартија. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х. 5".

Особините

Најдобрите понуди во категоријата