• Свеж
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Полиран Фенси Врска Со Продолжување Нараквица

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Полиран Фенси Врска Со Продолжување Нараквица

DEN 1296.00
Стока
Достапно е за нарачката

Едноставна, но впечатлива, оваа фенси нараквица за врски сигурно ќе му даде елегантна благодат на вашиот личен стил. Дизајниран од 14 каратно жолто злато оваа нараквица долга 7,5 инчи и широка 4,5 мм ќе додаде допир на класа на секој ансамбл. Засечена до брилијантен сјај, оваа нараквица за продолжување од 1 инчи се затвора со затворач за јастог за безбедност. 14 Каратно Жолто Злато, Полиран, Шуплив, Јастог Канџа, 1-инчен продолжување.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата