• Свеж
Турнете Ве Пред зомби зачувај Црвенокосиот кунхаунд Унисе ХУДИ С-5ХЛ

Турнете Ве Пред зомби зачувај Црвенокосиот кунхаунд Унисе ХУДИ С-5ХЛ

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Идеален подарок За Ноќта на Вештерките за сопствениците на кучиња со црвена Коска, родители на кучиња со црвена Коска, мајки за кучиња со црвена Коска и татковци со кучиња со црвена Коска кои навистина ги сакаат и се грижат за своите кучиња. Совршен за Ноќта на Вештерките, Забави Со Фенси Фустани, родендени, Божиќ, Годишнини, Ден На Таткото, Дипломирање На Денот на Мајката и Специјални Прилики. Овој унисекс тежок дуксер со качулка со качулка е самата релаксација. Направено со густа мешавина од памук и полиестер, се чувствува кадифен, мек и топол, совршен избор за секој студен ден. Напред, пространиот џеб од кенгур додава дневна практичност додека врвката за влечење на аспираторот е со иста боја како и основниот џемпер за дополнителни стилски точки. : 50% памук, 50% полиестер. : Средно тешка ткаенина (8,0 мл/јд2 (271 г/м2)). : Класично вклопување. : Солза-далеку етикета. : Трча точно на големината Ве Турка Пред зомби зачувај Црвенокосиот кунхаунд Унисекс Худи С-5ХЛ.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата