• Свеж
Ins Spaceman Астронаут Перница Креативни Teal Сина Перница Покритие Обичај Море Светот Риба Животно Троседот Фрли Перница

Ins Spaceman Астронаут Перница Креативни Teal Сина Перница Покритие Обичај Море Светот Риба Животно Троседот Фрли Перница

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Производ : 100% сосема нова навлака за перници (перницата не е вклучена). Големина : . 45*45см (18инч*18инч). Материјал : полиестер удобен материјал. Метод на перење : машинско перење, 30°C топла вода, не хемиско чистење, не избелувајте, хемиско чистење, максималната температура на пеглање е 100°C Известување : 1 : ве Молиме дозволете грешка во големината на производот 1-3см грешка во бојата 5%!. 2 : Поради разликата во бојата на екранот на компјутерот, не гарантираме дека бојата на нашите производи е потполно иста како и сликата што ја гледате, се надевам дека ќе можете да разберете! Количина : само една навлака за перница. Само навлака за перница, без влошка за перница. Забелешка : овој производ е отпечатен од едната страна, грбот е еднобоен.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата