• Свеж
Лапалифе Самовила СВЕТЛА ПРЕДВОДЕНА Лента Божиќни Светла, 16,4 СТАПКИ 50 СТРИНГ Светла Батерија Управувана За Божиќна Забава Божиќна Елка Декорација, Злато

Лапалифе Самовила СВЕТЛА ПРЕДВОДЕНА Лента Божиќни Светла, 16,4 СТАПКИ 50 СТРИНГ Светла Батерија Управувана За Божиќна Забава

DEN 191.84
Стока
Достапно е за нарачката

Карактеристики : € Прекрасна Декорација€со 40 LED светилки, блескава топла шармантна светлина, оваа лента низа светлина ќе создаде романтична атмосфера, совршена за украсување на вашиот двор, градина, соба, скала, свадба, Новогодишна елка и забави.€DIY Вашиот Омилен Облик}оваа самовила светлина е податлива и е долга 4 метри(13 стапки), можете да НАПРАВИТЕ САМИ во која било форма што ја сакате, како што е лак; неговиот шуплив дизајн овозможува да се проникне светлината, со што можете целосно да го искористите ефектот на светлина и сенка за да ја декорирате вашата соба.●Батерија Напојувана Од 3*Bat Батерии (Не Е Вклучена), може да се користи насекаде, особено на некои места без напојување. Лесно се крие куќиштето на мини батеријата. Со прекинувач За Вклучување/Исклучување.●Безбедна Внатрешна И Надворешна Употреба● Безбеден Дополнителен Низок Напон.Кул за допир и не се загрева. Детето и миленичето се безбедни. Рејтинг НА IP44, така што стринг светлата може да се користат во вашата градина или друго отворено место кога времето е дождливо или сончево (но не и кутија за батерии).①Широко Примена Овие микро ЛЕД самовила светла се совршени украси за домашна маса, спална соба, забава, свадба, централни делови, занаети, Денот на Вљубените, Нова година и Божиќ.Спецификација : Влезен Напон : DC5 VMaterials : лента + LED светла број на извори на светлина : 40 Ledsribbon Ширина : 3,5 cm/1,4 инчи Должина На Светлината : 4m/13ftlight Боја : Топла Бела, Бела, Повеќебојна Батерија Моќност На Куќиштето : 3 XAA Батерија(не е вклучена)Водоотпорна Оценка : IP44 Package вклучува : Led Лента Божиќни Светла со 40 LED стринг Светилки, Блескава Топла Шармантна Светлина, Оваа Лента Стринг Светлина ќе Создаде романтична атмосфера. Оваа самовилска светлина е податлива и е долга 4 метри(13 стапки), можете ДА НАПРАВИТЕ САМИ во која било форма што ја сакате. Управувана од 3*Bat Батерии (Не Е Вклучена), може да се користи насекаде и Лесно да се скрие куќиштето на мини батеријата.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата