• Свеж
Вантек Некстар НСТ-360У2-БЛ Хард Диск Комплет

Вантек Некстар НСТ-360У2-БЛ Хард Диск Комплет

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Формата и функционалноста се судираат со стилот Во Надворешното Куќиште На Хард Дискот Nex Star 3 од вантек. Со својата огледална завршница, елегантни облини и смели бои, Вантек Некстар 3 се издвојува од толпата. Цврстиот погонски кафез го штити вашиот хард диск додека алуминиумското куќиште ефикасно ја отстранува топлината, заштитувајќи го вашиот погон од прегревање. Nextar 3 ви овозможува да ги чувате вашите personal податоци во комплет што одговара на вашиот стил! Вантек Некстар 3 НСТ-360У2-БЛ Хард Диск Комплет Совршено решение за вашите потреби за складирање. Нуди одлично прилагодување според вашите потреби за складирање. Нема проблеми со внатрешната инсталација, инсталирајте надворешно.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата