• Свеж
3xl Ланг Кали Дизајн Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

3xl Ланг Кали Дизајн Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Белата Ланг Кали Дизајн Маица го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Дизајн на Ланг Кали отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата