• Свеж
Хомчи Мажи Men Зима Круг Вратот Лента Дуксер Пуловер Врвови Долги Ракави, Мажи Мода Облека-Најдобар Подарок За Љубовник

Хомчи Мажи Men Зима Круг Вратот Лента Дуксер Пуловер Врвови Долги Ракави, Мажи Мода Облека-Најдобар Подарок За Љубовник

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Големина : С Биста : 100см/39,37" Рамо : 50см/19,69" Ракав : 43см/16,93" Должина : 60см/23,62"Големина : М Биста : 102см/40,16" Рамо : 52см/20,47" Ракав : 44,5 см/17,52" Должина : 62см/24,41"Големина : Л биста : 104см/40.94" рамо : 54см/21.26" ракав : 46см/18.11" должина : 64см/25.20"големина : xl Биста : 106см/41.73" рамо : 56см/22.05" ракав : 47.5 см/18.70" должина : 66см/25.98"големина : Xxl биста : 108см/42.52" рамо : 58см/22.83" ракав : 49см/19.29" должина : 68см/26.77"големина : хххл Биста : 112см/44.09" Рамо : 60см/23.62" Ракав : 50.5 см/19.88" Должина : 70см/27.56"Што Добивате : 1пц Жени блузасезона : : пролет/aut/зима4.Топлата ткаенина ве спречува да се плашите од студ во зимакако да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат или Линија Dry1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Многу кул за носење, Нов Изглед, Ново должина на Ракавот : Целосна Пригода : Дневен Пол : Манматеријал : Полиестеро3.Уникатниот дизајн ве прави поубав5.Одлично за забава, секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Должина : Редовна Јака : Тркалезно врат : Одговара на големината стил : Секојдневен, Моден изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата