• Свеж
Примарно Злато Каратно Жолто Злато нараквица со Четирикратно Јаже исечено Со Дијамант

Примарно Злато Каратно Жолто Злато нараквица со Четирикратно Јаже исечено Со Дијамант

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Додадете сјаен сјај и сјај на вашиот изглед со оваа нараквица со синџир. Обликувана од 10 каратно жолто злато, оваа прекрасна нараквица во стилот на четирикратно јаже исечена со дијаманти е обезбедена со затворач за канџи од јастог за целосна заштита и движење без грижи. Совршена за секоја пригода, оваа нараквица долга 8 инчи и широка 4,5 мм ќе одговара со секоја облека што ја носите.Метална Тежина : 9,26 Грама Накит Тип : Финебраклет Стил : Четирикратно Јаже Синџир Нараквици Финиш : Висок лак, Дијамант-секач : машки затворач : Јастог Канџи Метал : Златно Карат : 10 Каратметална Боја : Жолти Димензии : 8-инчен x 4,5 mmsolidy вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена боја Кутија за подароци Со бел лак, совршена за чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Перу 10к Жолто злато, дијамант-сече, Цврст, Јастог, 8-инчен Синџир.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата