• Свеж
Едиодпох Женски Печатени Памучни И Ленени Џебови Секојдневни Модни Панталони Плус Големина Панталони Сина XXL

Едиодпох Женски Печатени Памучни И Ленени Џебови Секојдневни Модни Панталони Плус Големина Панталони Сина XXL

DEN 319.84
Стока
Достапно е за нарачката

Сезона : Летни И Пролетни панталони. Пол : Жени. Повод : Секојдневно, секојдневно. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен, Моден, Удобен. Должина : Долго. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Женски Панталони Функција : Среден/висок пораст, Еластичен Појас За Растегливо Вклопување, Поделена Страна, Странични Џебови, Основни Цврсти, Прилагодливи Врвки за Влечење На Половината, Прилично Удобни за Носење. Носењето На Овие Женски Шорцеви ќе Направи Да Изгледате И Шармантно. Женски Врвки За Влечење Еластичен Струк Секојдневни Удобни Ленени Панталони за Плажа. Необложени, И Кул, Погодни За Плажа,, тренингот и Секојдневните Прилики. Среден/висок еластичен Појас За Еластично Вклопување, Прилагодлива Врвка За Влечење На Половината Нуди Дополнителна Удобност Женски Панталони за Џогирање. панталони за жени. женски панталони.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата