• Свеж
Тебру Сапун Леб Машина Мувла, САМ Рачно Изработени Сапун Алатка Во Собата Дрвени Сапун Леб Мувла Машина Нож Сапун Одлуки Материјали, Дрвени Сапун Машина

Тебру Сапун Леб Машина Мувла, САМ Рачно Изработени Сапун Алатка Во Собата Дрвени Сапун Леб Мувла Машина Нож Сапун Одлуки Материјали,

DEN 288.64
Стока
Достапно е за нарачката

Карактеристики : 1. Опремен со подвижна преграда што ви овозможува да го прилагодите растојанието по желба.2. Гумена основа против лизгање за да се обезбеди стабилност на производствениот процес.3. Дното два V-слотови за лесно кастри агли.4. Завртка фиксна нерѓосувачки челик сечилото, цврсти и издржливи.5. Изработени од висококвалитетно цврсто дрво, дополнети со извонредна технологија за кастрење и брусење, висококвалитетна машина за сечење сапун.Спецификација : Име : машина за сечење сапун материјал : технологија на дабови површини : процес на производство на боја за прскање : мелење : сапун за поправка, список со прекини : 1 * Рамен нож1 * нож со Бранови 1 * Рачно Изработена Алатка За Сапун Поставена Белешка : Поради различни алатки за мерење и методи на мерење, може да има некои грешки, ви благодариме за разбирањето! Дното два V-слотови за лесно кастри агли. Изработени од висококвалитетно цврсто дрво, дополнети со извонредна технологија за кастрење и брусење, висококвалитетна машина за сечење сапун.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата