• Свеж
Crocowalk Unise Аква Чорапи Сурфање Вода Чевли Брзо Сува Плажа Чевли Жени Мажи Чорап Патики Јога Удобност Боси Патики Бели 7-7, 5

Crocowalk Unise Аква Чорапи Сурфање Вода Чевли Брзо Сува Плажа Чевли Жени Мажи Чорап Патики Јога Удобност Боси Патики Бели 7-7,

DEN 287.84
Стока
Достапно е за нарачката

Удобно Чувство : Чевлите За Пливање Повеќе Дишат Мазни и Ултра лесни, Кои Ги Одржуваат Вашите Стапала Лесни, Суви и Удобни. Совршено За Јога, Пливање, Базен, Кајак, Едрење, Пловење, Пешачење, Риболов, Сурфање И Пешачење По Плажата Со Вашето Семејство. Еластичната уста на чевлите не е лесно да се повреди по долго носење и може многу добро да ја заштити нежната кожа.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата