• Свеж
Божиќ Декорација, Шарени Дрвени Цртан Филм Дедо Мраз Воз Орнаменти Во Собата, Фестивал Дома Партија Декори, Елка Виси Приврзок, Дрвени Цртан Филм Дедо Мраз Воз

Божиќ Декорација, Шарени Дрвени Цртан Филм Дедо Мраз Воз Орнаменти Во Собата, Фестивал Дома Партија Декори, Елка Виси Приврзок,

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Божиќна Декорација, Шарен Дрвен Цртан Филм Дедо Мраз Воз Орнаменти Сет, Фестивал Дома Партија Декори, Елка Виси Приврзок, 6 парчиња Дрвен Цртан Филм Дедо Мраз Воз, 5x4x1 инчи карактеристики : * Идеален За украсување на масата.* Симпатична Божиќна декорација.* Прекрасен цртан филм, ја зголеми атмосферата На Божиќ.* Погоден за украсување во дневната соба, спалната соба, домот и Фестивалот . * Совршен подарок за вашето семејство и пријатели на Бадник . Опис : Материјал : Дрвена Боја : како што покажаа сликите Големина на пакетот : 13*11*3.5 cm Theme : Божиќна Количина : 6 Парчиња Тип На Шема : Цртан Тип : Вклучен Пакет За Приврзоци : 1 Комплет Приврзоци (6 парчиња)Забелешка : поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам! Симпатична Божиќна декорација. Прекрасен цртан филм, ја зголеми атмосферата На Божиќ. Погоден за украсување во дневната соба, спалната соба, домот и Фестивалот. Совршен подарок за вашето семејство и пријатели на Бадник.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата