• Свеж
Вистински Делови Диск Сопирачка Ротор

Вистински Делови Диск Сопирачка Ротор

DEN 3360.00
Стока
Достапно е за нарачката

Компанијата за Оригинални Делови, основана во 1928 година, е глобална услужна организација која се занимава со дистрибуција на автомобилски и индустриски заменски делови. Компанијата опслужува стотици илјади клиенти од мрежа од повеќе од 10.000 локации во 14 земји и има приближно 50.000 вработени. Со над 93 години експертиза за дистрибуција, посветеноста и угледот на ГПЦ за навремена услуга не позиционираат како критичен партнер во успехот на нашиот клиент. Гм Гениј Делови Диск Сопирачка Роторот Проверени за рамнотежа, помагајќи со непречено работење сопирачките и нивото на бучава. Дополнителниот атомски слој обезбедува дополнителна одбранбена бариера против корозивната закана од вода, сол, па дури и кисели дождови.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата