• Свеж
Дабулиу Електричен Котел За Шпорет За Јајца Мек, Среден Или Тврд Вриење,Капацитет На Јајца Двослоен Производител На Јајца,Пароброд За Јајца, Со Автоматско Исклучув

Дабулиу Електричен Котел За Шпорет За Јајца Мек, Среден Или Тврд Вриење,Капацитет На Јајца Двослоен Производител На Јајца,Пароброд

DEN 1223.20
Стока
Достапно е за нарачката

ШПОРЕТ ЗА ЈАЈЦА Прави совршени јајца секој пат со само еден допир. Едноставно отстранете го држачот за јајца и измијте ги овие делови со детергент и сунѓер.It е 350 вати моќ рејтинг. Вклучени се мерна чаша, сад за пареа и машина за сечење јајца. Готвењето бара само едно копче за притискање! Можете да направите меки,средни или тврдо варени јајца со тоа што ќе ставите вистинска количина вода по услуга - без тајмер или звучник.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата