• Свеж
Бинмер Кошули Со Долги Ракави За Жени плус големина врвови Со долги ракави Модни Жени Обични Долги Ракави В-Врат Памук Лен Цврсти Врвки За Влечење Лабава Блуза

Бинмер Кошули Со Долги Ракави За Жени плус големина врвови Со долги ракави Модни Жени Обични Долги Ракави В-Врат Памук Лен Цврсти

DEN 499.04
Стока
Достапно е за нарачката

Забелешка : нашата вистинска големина е различна од табелата со големини, ве молиме погледнете ја табелата со големини на фотографијата, водичот за големина не е наш, ве молиме не користете! ! ! Ако не ја пронајдете вистинската големина, можете да не контактирате за обработка. Модни Жени Обични Долги Ракави V-Вратот Памук Лен Солидна Врвка Лабави Врвови Блузакарактеристики : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење. 2.Многу за носење многу ново за изгледот. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови! 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Пол : Жени.Повод : Дома, Секојдневно.Материјал : Полиестерстил : Секојдневен,Моден.Должина на ракавот : кошула Со Кратки ракави : V-Вратот.Одговара : Одговара на големината.Дебелина : Стандард.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Што добивате : 1пц Жени Врвови. Големина Шема. Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120см/47.24 "Рамо : 43см/16.93" Должина : 73см/28.74 " Машинско Перење, Миење Раце или Хемиско Чистење. Кружен врат или Врат со долги ракави врвна женска блуза, лесна за ставање и исклучување, топла и лежерна. Разновиден дизајн, погоден за различни прилики. Печатена шема, персонализирана и модерна. Нашата табела со големини е на малата страна, ве молиме погледнете ја нашата табела со големини за избор. женски блузи 3/4 ракав со јака;женски блузи дозвола под 1 10;женски блузи плус големина долги ракави;3x женски врвови армија зелена;туника блузи за жени долг ракав;женски туника блузи за хеланки долг ракав;женски туника врвови 3/4 или долг ракав;плус големина женски блузи и блузи копче нагоре;женски врвови на дозвола под 5 5.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата