• Свеж
Машки Обичен Класичен Костум Деловна Свечена Канцелариска Јакна Блејзер Со Единечни Гради

Машки Обичен Класичен Костум Деловна Свечена Канцелариска Јакна Блејзер Со Единечни Гради

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Почитуван Клиент, Добредојдовте во мојата продавница. Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја големината врз основа на вашата вистинска големина. Големина шема . Големина на ознака М - - - - - Рамо : (15.4") -Биста : (34.6") -Ракав : (23.6") -Должина : (24,8"). Големина На ознака Л - - - - - Рамо : (15.9") -Биста : (36.2") -Ракав : (24") -Должина : (25,6"). Големина НА ознака XL - - - - - Рамо : (16.5") -Биста : (37.8") -Ракав : (24.4") -Должина : (26,4"). Големина на ознака 2 XL - - - - - Рамо : (17.1") -Биста : (39.4") -Ракав : (24.8") -Должина : (27.2"). Големина на ознака 3 XL - - - - - Рамо : (17.7") -Биста : (40.9") -Ракав : (25.2") -Должина : (28"). Ознака големина 4 XL - - - - - Рамо : (18.3") -Биста : (42.5") -Ракав : (25.6") -Должина : (28,7"). Големина на ознака 5 XL - - - - - Рамо : (18.9") -Биста : (44.1") -Ракав : (26") -Должина : (29,5"). Пакетот вклучува : 1 х Машка Јакна. Забелешка : . 1. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-3 см поради рачно мерење. 2. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Благодарам! Дизајн : изрез ревер, затворање со едно копче, лев џеб за лажни заварувања во градите,два предни џебови за размавта, доаѓа во различни бои. Материјалот На Јакна За Машки Костум е многу мек и удобен наспроти вашата кожа. Стилски Изглед : ќе бидете најистакнатиот во толпата со овој блејзер. Прилики за : овој блејзер е погоден За Божиќна Забава,Настап,Банкет,Свадба,Церемонија На Дипломирање,Матури, никогаш не дозволувајте да избледите пред толпата. Затворање на Едно Копче напред. Големина : Машката Јакна е верна на големината. Ве молиме внимателно погледнете ја вашата големина при купување.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата