• Свеж
Сина Сцена Акварел Зимски Пејзаж Со Елени Шарени Божиќни Празници Ѕидна Уметност Виси Таписерија Домашен Декор За Дневна Соба Спална Соба Дом

Сина Сцена Акварел Зимски Пејзаж Со Елени Шарени Божиќни Празници Ѕидна Уметност Виси Таписерија Домашен Декор За Дневна Соба

DEN 254.24
Стока
Достапно е за нарачката

Материјал : полиестерска ткаенина. Печатење : користење техника за сублимација на топлинска боја, долготрајни ефекти. Совршен За Ѕидни Виси, Украси за Студентски Домови, Фрлања На Плажа, Ќебиња За Излети, Намази За Кревети, Навлаки За Софи или Само Избор На Подароци. Материјал : полиестерска ткаенина. Печатење : користење техника за сублимација на топлинска боја, долготрајни ефекти. Совршен За Ѕидни Виси, Украси за Студентски Домови, Фрлања На Плажа, Ќебиња За Излети, Намази За Кревети, Навлаки За Софи или Само Избор На Подароци.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата