• Свеж
Новороденче Девојче Облека Постави Зимски Дуксер Панталони Панталони Лента За Глава Облека 0-Месеци

Новороденче Девојче Облека Постави Зимски Дуксер Панталони Панталони Лента За Глава Облека 0-Месеци

DEN 319.84
Стока
Достапно е за нарачката

Бебе Девојки Панталони Во Собата, Долги Ракави Кактус/Цвет Печатење Маица Со Еластична Половината панталони . Овој комплет панталони е многу добар подарок за вашето бебе на нејзиниот роденден. Таа ќе го сака овој комплет облека од 2 парчиња што вклучува Маица од 1 парче што одговара на пар панталони. Лесна облека!. Големина Шема. Големина (см). 70 t Tops Должина : t32tt Bust : t52t Tpant Должина : t38, 5tпресврт : t36tt Age : t0-6 Месеци. 80 t Tops Должина : t34tt Bust : t54t Tpant Должина : t40tпресврт : t38tt Age : t6 - 12 Месеци. 90 t Tops Должина : t36tt Bust : t56t Tpant Должина : t42, 5tпресврт : t40tt Age : t12 - 18 Месеци. 100 t Tops Должина : t38tt Bust : t58t Tpant Должина : t45tпресврт : t42tt Age : t18-24 Месеци. Tttttt TTT T T T. Големина(инч). 70 t Tops Должина : t12. 60 t Bust : t20. 47 Tpant Должина : t15. 16 пресврт : t14. 17 t Age : t0-6 Месеци. 80 t Tops Должина : t13, 39 t Bust : t21, 26 Tpant Должина : t15, 75 пресврт : t14, 96 t Age : t6 - 12 Месеци. 90 t Tops Должина : t14. 17 t Bust : t22. 05 Tpant Должина : t16. 73 пресврт : t15. 75 t Age : t12 - 18 Месеци. 100 t Tops Должина : t14, 96 t Bust : t22, 83 Tpant Должина : t17, 72 пресврт : t16, 54 t Age : t18 - 24 Месеци. Спецификација. Име на предметот : облека за девојки. Боја : розова кактус, црн цвет. Материјал : 95% полиестер, 5% памук. Големина : 70, 80, 90, 100. Ракав : долг ракав. Јака : вратот на екипажот. Содржина На Пакетот. 1пц х Маица. 1 пар панталони. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Мека Ткаенина : облеката за девојчиња за бебиња е изработена од премиум 95% полиестер, 5% памук, без штета на кожата на малите девојчиња, мека и удобна за носење. Карактеристики : Маичката има долг ракав, вратот на екипажот, пар со долги панталони кои имаат еластична половина. Комплетот панталони за девојки со кактус/цвет ќе го направи вашето мало девојче послатко. Избор на големина : има 4 големини за избор : 0-6 месеци, 6-12 месеци, 12-18 месеци, 18-24 месеци, редовно вклопување штрајкови совршена рамнотежа помеѓу сит и лабава. Прилики : Прекрасна облека за мали девојчиња, совршена за носење игра, секојдневно носење, секојдневна облека, спортска облека, облека за фотографија, и погодна за внатрешна или надворешна. Пакет И Нега : 1 Парче Маица и 1 пар панталони. Машина за перење, висат за да се исуши, ве молиме не белилото.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата