• Свеж
Мотор Шофершајбната Бришач Прекинувач SW-Одговара изберете: 2000-ФОРД ФОКУС

Мотор Шофершајбната Бришач Прекинувач SW-Одговара изберете: 2000-ФОРД ФОКУС

DEN 975.20
Стока
Достапно е за нарачката

Поддржана Од Гаранцијата За Делови За Сервисирање На Мотоцикли која нуди 2 години, неограничена километража, ограничена цена на трудот и без комерцијални исклучоци. Гаранцијата е поддржана на национално ниво од дилерите На Форд/Линколн и Овластените Дистрибутери на Форд. Директно вклопување, делови за замена на ОЕ дизајнирани и тестирани според стандардите На Форд, вклучувајќи тактилно чувство, графика и функционалност. Робустен дизајн помага да се обезбеди долг работен век и одлични перформанси. Ги исполнува САЕ и другите владини прописи како што е применливо. Сите прекинувачи мора да поминат тестирање на животот на клучот еквивалентно на 10 години/150.000 милји нормална употреба. Единствените делови препорачани Од Компанијата Форд Мотор за возила Форд, Линколн и Меркур. Моторните И Фордовите Делови се произведени од првоквалитетни материјали-избрани специјално за максимални перформанси и соодветност на примена. Како и со Сите Делови На Мотоцикли и Форд, сите иновации или подобрувања развиени од производството на возилото се вклучени во овие делови по замена на пазарот, обезбедувајќи најактуелна технологија и перформанси. Прекинувачите Со Мултифункционални Мотори му овозможуваат на возачот подготвен пристап до фаровите, трепкачите, контролата на брзината и функциите на бришачот/мијалникот и се дизајнирани, произведени и сеопфатно тестирани за извршување на строгите спецификации На Ford OE и qu Врските На Возилото Автомобил/Камион Ford Фокус : 2000 - 2007 Бришач Прекинувач Продолжен.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата