• Свеж
Диск Сопирачка Рампа Во Собата

Диск Сопирачка Рампа Во Собата

DEN 460.96
Стока
Достапно е за нарачката

Центричните Делови се еден од најголемите Северноамерикански резервни добавувачи на делови за сопирање, шасија и сопирање со високи перформанси за патнички возила, лесни, средни и тешки камиони и комерцијални возила. Центричните Делови и Технологијата За Запирање поседуваат водечко портфолио на делови за сопирање на пазарот што е неспоредливо за длабочината и разновидноста на производот. Автомобилските дистрибутери, техничари и ентузијасти за автомобили со перформанси се лојални на сопствените најпосакувани брендови на резервни пазари, честопати избираат различен производител за разновидната палета на делови за замена на подвозјето. Имаме нов предлог за вредност, обединувајќи две приказни семејства на брендови за да создадеме целосно, доверливо резервно решение. Центричните Делови го поставуваат стандардот за квалитет и иновации во технологијата за сопирање и се добро почитувани за нивниот пионерски пристап и лидерство во мислите. Стоп техника е првото име во трките со високи перформанси за професионални тркачи и ентузијасти. Центричните делови премиум влошките за сопирачките обезбедуваат супериорна моќ на запирање и сигурност за патничките автомобили. Инженерите за центрични Делови работеа со водечките производители на подлоги за сопирачки за да развијат две соединенија за триење специфични за примена кои комбинираат подобрени перформанси на запирање и намален шум при сопирање. Произведете малку прашина од сопирачките и обезбедете подолга услуга од другите формули за подлога за сопирачките.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата