• Свеж
Брусен Метален Канцелариски Знак, Без Барање, 3, Сребрено Црвено

Брусен Метален Канцелариски Знак, Без Барање, 3, Сребрено Црвено

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Ниту еден знак За Барање не ја прикажува пораката до слика што јасно ја претставува пораката. Металната позадина има одличен изглед и смели букви. Вклучените влошки за монтирање обезбедуваат брз и лесен начин за монтирање на знакот на погодно место.КОСКО Не Бара Слика / Порака Знак, Сребрена Рамка, Црвена Рамка, Црна, Метална Позадина, 1 Секој (Количина) Коско Брусен Метален Канцелариски Знак, Без Барање, 9 х 3, Сребрена/Црвена.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата