• Свеж
Дете Деца Симпатична Бебе Момче Девојка Повик Еластична Харем Цути Симпатична Летна Панталона

Дете Деца Симпатична Бебе Момче Девојка Повик Еластична Харем Цути Симпатична Летна Панталона

DEN 224.00
Стока
Достапно е за нарачката

Бебе Девојка Момче Памук Еластична Харем Долги Панталони, Дете Деца Повик Задници Панталони. Опис : . Материјал : Памук. Тип На Ставка : Целосна Должина. Стил На Панталони : Харем Панталони. Тип На Шема : Цврст. Пол : Унисекс. Фит Тип : Лабава. Тип На Половината : Средината. Тип На Затворање : Еластична Половина. Сезона : Пролетumn. Повод : Секојдневно. Боја : Мулти-боја. Возраст : 1-5Т. Стил : Секојдневен. Големина Шема : . Големина- - - - - - - - - - - - - Должина На Половината. 801-2Т - - - - 42см/16,53 " - - - - 37см/14,56. 902-3Т - - - - 47см/18,5 " - - - - - 39см/15,35. 100-3-4Т - - - - 52см/20.47 " - - - - 40см/15.74. 110-4-5Т - - - - 56см/22.04 " - - - - 41см/16.14. Пакетот вклучува : . 1 * Панталони. Забелешки : . 1. Ве молиме дозволете 1-3 см разлика поради рачно мерење и 3-5 гр за разликата помеѓу различни бои. 2. Поради разликата во екранот, бојата може да биде мала разлика од она што го очекувате, ве молиме дозволете. Материјал : Збрчкан памук и Лен, Мек и Удобен. Цврста боја еластичност половината светлина и тенки дише повик лабава панталони. Одлично За Лето чувајте ги комарците од вашето бебе или Панталони За Пролет Fall. Стилските панталони можат да одговараат на различни видови блузи како кошула,џемпер,дуксер,качулка итн. Вклучен пакет : 1x Панталони, Погоден за унисекс бебе од 6 месеци до 4 Години.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата