• Свеж
Лингузи 5. Три Вистински Дигитален Дисплеј Безжични Bluetooth Слушалки Стерео Бинаурален Оддел За Полнење, Погоден За Канцелариска игра

Лингузи 5. Три Вистински Дигитален Дисплеј Безжични Bluetooth Слушалки Стерео Бинаурален Оддел За Полнење, Погоден За Канцелариска

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Карактеристики : име На Производ : Bluetooth слушалки број на моделот : R190 Pro Боја : Црна,Сива,Виолетова Bluetooth : 5.1 Импеданса : 32 ° Q15% растојание На Пренос : 10 m Фреквенција : 20 HZ-20 KHZ Време На Полнење : 60 минути Работен напон : 3.7 V-4.2 V капацитет На Батеријата На Слушалките : 40 mah капацитет на Батеријата На Слушалките : 300 mah големина На Производот : 4.2х4, 2х2, 5 См(1, 66х1, 66х0, 98 Инчи) Големина На Пакетот : 9, 4х8, 5х4, 0 См(3, 70х3, 45х1, 57 Инчи) бруто ТЕЖИНА : 70 G/0,154 lbproduct вклучува : 1x Bluetooth Слушалки 1x Прирачник 1x кабел за податоци 2x ушни капачиња Bluetooth 5.1 технологија - bluetooth слушалки користи bluetooth 5.1 Чип. Стабилен пренос на податоци и широка безжична покриеност. Компатибилен со сите уреди со Овозможен Bluetooth. Одлично за давање подароци. Модерен, лесен и убав : модерен изглед може да покаже личност, деликатна и лесна, мазна форма, удобно чувство, стандард на младите луѓе. Висок Квалитет На Стерео Звук : слушалките bluetooth ја користат најновата технологија во звучниците и со нивната специјална конструкција, двете слушалки можат да произведат јасен и гласен стерео звук. Можете да го користите во теретана, канцеларија или на отворено. Можете да уживате во музиката во секое време, насекаде, дури и во бучни средини. 7-ниво водоотпорен-без страв од пот телото на слушалките со мулти-процесен дизајн достигнува .водоотпорен од животна класа, не се плаши од дожд, не се плаши од пот, пот, ветер, дожд. Автоматско спарување. Земете ги слушалките од куќиштето за полнење и слушалките автоматски ќе се спарат кога ќе се вклучат. Потоа активирајте го bluetooth на телефонот за да се поврзете. Откако првата врска е успешна, спортските слушалки автоматски ќе се поврзат со последниот спарен уред.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата