• Свеж
Кпоплк Мало Девојче Момче Облека Деца Дете Мало Бебе Момчиња Девојчиња Крпеница Плетени Дуксери Со Долги Ракави Сиви, 2-И

Кпоплк Мало Девојче Момче Облека Деца Дете Мало Бебе Момчиња Девојчиња Крпеница Плетени Дуксери Со Долги Ракави Сиви, 2-И

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Дете Девојче Момче Облека Деца Дете Дете Бебе Момчиња Девојчиња Крпеница Плетени Дуксери Со Долги Ракави Блузи Со Цврста Сезона : Aut,Зима. Тип на ракави : Материјал Со Долги Ракави : Оваа Ткаенина е Многу Пријателска За Кожата и Дише, Мека, Издржлива. Прилики : Преслатко Мало Девојче Летно Сончогледово Ѕвонче Долни Облеки Совршени За Секојдневно Носење, Подарок За Роденден, Забава, Облека За Играње, Одмор, Одмор, Семеен Собир, Фотографија, Дома или Надвор. ГОЛЕМИНА СОВЕТИ : Одговараат за 1-6 Години Бебе. Бидејќи Висината и Тежината На Бебето се Различни, Големината Може да биде Преголема или Премала. Машинско Перење и Миење Раце. СООДВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : Облеката Е Соодветна За Времето Наumn и Зима.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата