• Свеж
Лропли Дуксери За Жени Со Кружен Врат Женски Дуксер Во Форма На Срце Молив Цвет Забавно Печатење Мода Лабава Џемпер Со Кружен Врат Надворешна Облека Црна М

Лропли Дуксери За Жени Со Кружен Врат Женски Дуксер Во Форма На Срце Молив Цвет Забавно Печатење Мода Лабава Џемпер Со Кружен

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

02" должина : 71см/27. Подарок : нашиот производ е посветен на обезбедување на секоја дама со удобен и совршен подарок.11" ракав : 62см/24. Совршен За Пролет Лето Fall И Зима, Ве Одржува удобно, елегантно и самоуверено.46" рамо : 46см/18.95" големина : xl Биста : 118см/46.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата