• Свеж
Meејспун женски породилно непречен градник за медицински сестри со панел на Fle, големини S до 3x

Meејспун женски породилно непречен градник за медицински сестри со панел на Fle, големини S до 3x

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Запознајте го oyојспун. Радосен нов спин на тајните богатства. Исклучиво на. Беспречниот градник на медицинска сестра на oyојспун ќе ви помогне да бидете удобни и поддржани со влошки без жица и кадифен ленти за рамо за нула копање плус иновативен флекс панел за скромноста што ви е потребна. Доењето станува (малку) полесно со нашите едноставни чаши со една рака, клип-долу. Во супер-мека лесна ткаенина со допир на спандекс за природен изглед под маички и врвови. Материјал : 95% најлон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина М. без жица. Покриеност : Умерено. Ниво на поддршка : флексибилен панел. Затворање : Прилагодливо затворање на кука и око на грбот. Ремени : Прилагодливи ленти за рамо со лесни отворени клипови за медицински сестри. Карактеристики : Удобна лесна, истегнување ткаенина. Забелешка : За да се сместат промените во телото за време на бременоста и доењето, предлагаме да нарачате една големина за удобно вклопување . Beanенски непречен градник за медицински сестри со флекс панел од oyојспун.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата