• Свеж
Без граници Јуниори Кардиган и Тонд сет на резервоарот, 2-парчиња

Без граници Јуниори Кардиган и Тонд сет на резервоарот, 2-парчиња

DEN 287.68
Стока
Достапно е за нарачката

Двојно на вашиот стил оваа сезона во ова, без граници, исечено копче надолу во кардиган со две парчиња. Овој сет располага со кардиган со долги ракави со копче и совпаѓање на резервоарот на квадратниот врат. Достапно во четири забавни карирани обрасци, овој сет е сигурен дека ќе биде вашето парче за да се појави во стил! Спарете го овој сет со вашето омилено црно мини здолниште или фармерки со високи половини за трендовски изглед. Исклучиво на. Материјал : 100% акрилик. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 кардиган и 1 резервоар. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина на M. Cardigan Карактеристики : Затворање на копчињата однапред; долги ракави; Проверете ја шемата. Карактеристики на резервоарот : стил на пуловер; без ракави; исечен. Кардиган и резервоарот на јуниорите се поставени од без граници.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата