• Свеж
Трговска марка ликовна уметност lilac платно уметност од Кери Шмит, бела мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност lilac платно уметност од Кери Шмит, бела мат, црна рамка

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во различни големини, трговска марка ликовна уметност „јоргована“ платно уметност од Кери Шмит, Бела мат, Црна рамка : Уметник : Кери Шмит. Тема : Цветни. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата