• Свеж
Време и време женски средна и широка ширина на чевли со лежење на чипка

Време и време женски средна и широка ширина на чевли со лежење на чипка

DEN 575.84
Стока
Достапно е за нарачката

Суштински дел од која било облека, чевлите се најдобриот пријател на девојчето со причина. Можете да танцувате во нив. Можете да работите во нив. И со ова време и Tru женските чевли со чипка за чевли, ќе имате доверба да го тргнете патот помалку патуван без да жртвувате стил или удобност на патот. Минималистичкиот дизајн на овој чевли ви овозможува да го спарите со најразлични различни облеки, додека дното е завршено со мека надворешна плоча за долготрајна удобност. Time и Tru нуди навремени парчиња и класични најважни работи што се вистинити за постојано развивачкиот живот на модерната жена. Од случајно до официјално, секогаш ќе ве видиме низ врвовите и долините во вашиот живот, истовремено зачувајте и го зачувувате и славите вашето вистинско јас. Време и TRU женски обичен чипка чевли : 98,9% памук, 1,1% полиестер горен; 62,8% полиестер, 37,2% од надворешната страна на TPR. Чевли. Чипка нагоре. Обичен стил. Достапно во разновидни бои. Избришете чиста со влажна крпа кога е потребно.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата