• Свеж
Бебе Ајкула И Пријатели Дете Момчиња Лиценциран Влечки

Бебе Ајкула И Пријатели Дете Момчиња Лиценциран Влечки

DEN 206.56
Стока
Достапно е за нарачката

Бебе Ајкула е тука и носи Мајка И Тато Ајкула заедно на овој официјален лиценциран производ. Мек кадифен горен дел со поместена јака. Поставата од трико ќе го одржува стапалото на детето топло и удобно додека гордо го прикажува своето омилено семејство ајкули. Официјално лиценциран производ За Бебешка Ајкула. мек кадифен горен дел. обложена јака и обложена трико. топло и удобно.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата