• Свеж
Como Blu Women'sенски плус големина V-врат од предниот јарем со должина на ракави за чипка вметнување ракави

Como Blu Women'sенски плус големина V-врат од предниот јарем со должина на ракави за чипка вметнување ракави

DEN 223.68
Стока
Достапно е за нарачката

Овој врв-десен V-врат од врвот од COMO Blu има вибрации инспирирани од BOHO со опуштено вклопување и ракави со должина од 3/4. Манжетни за чипка и манжетни за чипка додаваат малку женски детали додека лесната ткаенина на овој врвен врат нуди удобност и вечен стил. Спарете го овој пуловер со омилените фармерки и чевли и подготвени сте да одите! Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Деколте : V-врат со детали за вратоврска. Затворање : стил на пуловер. Ракави : 3/4 ракави со должина. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Триз на чипка на ракави и јарем. Women'sенски плус В-врат од врвот од Комо Блу.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата