• Свеж
Лесни сандали на улични забивања

Лесни сандали на улични забивања

DEN 223.84
Стока
Достапно е за нарачката

Додадете допир на гламур во вашата вечер колекција на обувки со заслепената улица. Овој стил на глупост е тренер на главата со својот мулти-лента, дизајн преку мрежен дизајн и разиграна peиркање-а-бу пети. Повратниот патент за грб овозможува лесен пристап. Подготвена влошка. Дизајнирано со удобност и гламур во умот. Заден патент за лесно вклучување/исклучување.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата