• Свеж
Дара жени дополнително широка ширина цвет лак сјај за сјај

Дара жени дополнително широка ширина цвет лак сјај за сјај

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Пумпа за вечерно фустанче за цвеќиња на Дара, со широка ширина, ќе го комплетира тој полиран изглед. Оваа елегантна дама 1,5 "Ниска потпетица на потпетица нагласена со декоративен метален лагав лак на капачето на пети и целото метално сјајно тело создава стил и изглед што го привлекува очите уникатен за таа посебна пригода. (Footwearus), лоциран во Fairfield NJу ерси, започна со производство и операции на големо во 1977 година и оттогаш продолжи да снабдува квалитетни обувки по конкурентни цени на потрошувачите лоцирани низ целиот свет. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговска марка (24 часовна удобна удобност , Peerage, Fuzzy и Floral) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Купувачите на внимание : Пронајдете поголем избор на стилови на широка ширина на нашата веб -страница за малопродажба Fazpaz. Com. Пријавувањето е брзо и бесплатно, плус примајте, плус примај прима Кредит за подароци од 20 американски долари, бесплатна испорака, бесплатна размена, 365 дена лесно враќање и приоритетна испорака на сите производи. Метална синтетичка ткаенина. Дополнителна широка (Е). 1,5 "Ниска потпетица. Slingback со прилагодлива тока. Затворен квадратен пети. Гума ѓон.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата