• Свеж
Индустријата „Ступел“ продолжуваат да се смируваат на фраза, женски нуркач синиот бран, 20, дизајниран од Елизабет Тиндал

Индустријата „Ступел“ продолжуваат да се смируваат на фраза, женски нуркач синиот бран, 20, дизајниран од Елизабет Тиндал

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 16 x 1,5 x 20 инчи. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висење . подготвени за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Елизабет Тиндал.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата