• Свеж
Wynwood Studio 'Eau Citron_e 1905' Храна и кујна wallидна уметност платно печатење - жолта, сина, 16 24

Wynwood Studio 'Eau Citron_e 1905' Храна и кујна wallидна уметност платно печатење - жолта, сина, 16 24

DEN 799.84
Стока
Достапно е за нарачката

Eau Citron_e 1905, е вешто изработено модерно и современо уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна жолта боја, ова печатење на ликовно платно од Wynwood Studio е совршен завршен допир на вашата домашна декора. Карактеристики : Ова уметничко дело има вертикална ориентација на храна и дизајн на пијалоци со тема на овошје за да ви донесе совршена wallидна уметност одржлива и шумска пријателска Професионално рачно испружена во одржлива рамка за дрво, подготвени да висат со претходно инсталирани куки за лесно бесење. Nail и Hanger, исто така, вклучени отпечатени со употреба на ултра -премиум и мастила отпорни на избледени, за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои што се достапни во неколку опции за големина Wynwood Studio 'eau citron_e 1905' храна и кујна wallидна уметност платно печатење - жолто, сино, 16 "x 24".

Особините

Најдобрите понуди во категоријата