• Свеж
Премиум комплетен комплет за сопирачките

Премиум комплетен комплет за сопирачките

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Овој комплетен комплет за сопирачки VGX Premium нуди тивки, чисти и долготрајни перформанси. VGX Premium Комплетен комплет за сопирачки : Тивка, чиста и долготрајна изведба. Владата во согласност со керамички формула 2025. Ги исполнува или ги надминува барањата за перформанси на ОЕ. Fitment : Nissan : Pathfinder (96-04) F.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата