• Свеж
Leен женски директен нога брчки отпор на панталони за истегнување

Leен женски директен нога брчки отпор на панталони за истегнување

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Leен женски директна брчка на брчки, отпорот, панталонот има опуштено вклопување и се направени од врвна ткаенина за истегнување за удобност и издржливост. Направени од материјал без брчки, овие панталони ќе изгледаат јасни цел ден, така и вие. Среден пораст. Права нога. Ткаенина без брчки. Замачкани предни џебови. Назад пикадо. Памук 71%, полиестер 26%, спандекс 3%. Стил# 104637547.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата