• Свеж
XtremePowerus 24 Алатка за камиони BO алуминиум пикап под тело, со заклучување на градење

XtremePowerus 24 Алатка за камиони BO алуминиум пикап под тело, со заклучување на градење

DEN 4319.84
Стока
Достапно е за нарачката

Нашата кутија за алатки е дизајнирана да заштеди простор и да обезбеди дополнително складирање под креветот за камиони. Оваа кутија со алатки е изработена од текстура со текстура на текстура за максимална издржливост. Вратата е засилена со заптивка отпорен на временски услови за одржување на вашите алатки и предмети суви и безбедни. Преклопете ја вратата обезбедува целосен пристап. Вграденото заклучување обезбедува сите предмети да се чуваат безбедни и безбедни. Оваа кутија за алатки за алуминиумска алатка е совршена за чување на вашите алатки во вашето возило или дома. Карактеристики : Цврста конструкција - Шема на шара од 5 ленти го зајакнува алуминиумот за максимална издржливост под кутијата за алатки за тело - оваа кутија погодно се монтира под вашето возило за заштеда на простор за складирање на временски услови - вратата има гумен заптивка отпорен на временски услови за чување на сите предмети внатре Сува и безбедна Т -рачка - Флексибилна рачка "t " : Лесна за употреба, отворете го и затворете го заштитното капаче за заклучување на кутијата - заклучувањето има капаче што ќе го спречи водата или каналот да не влегува во бравата, обезбедувајќи ги перформансите на бравите со години Спуштена врата - Спуштената врата обезбедува целосен пристап до заклучувањето на кутијата - Вграденото заклучување Обезбедува дека сите предмети се чуваат безбедни и безбедни сите намени - совршени за чување на вашите алатки во вашето возило или домашни спецификации : Материјал : Алуминиумска позиција : Под. : 5 лента за шипка во димензија : (приближно) 23-3/4 "(л) x 15-3/4 " (w) x 17-3/4 "(ч) Севкупни димензии : 24 " ( L) x 17 "(w) x 18 " (ж) Содржина на пакет : Алуминиум под алатки за алатки за заклучување на кутиите за заклучување Совршено решение за складирање - кутијата со алатки за приколка обезбедува простор за складирање за вашиот камион, приколка, гаража, домашна употреба. Спуштена врата - Спуштената врата обезбедува целосен пристап до кутијата. Печат отпорен на временски услови-Вратата има гума заптивка отпорен на временски услови за чување на сите предмети во суви и безбедни. Заклучиво складирање - Вграденото заклучување обезбедува сите предмети да се чуваат безбедни и безбедни. Цврста конструкција - шема на шара од 5 бари го зајакнува алуминиумот за максимална издржливост; Севкупни димензии : 24 "(L) x 17" (W) x 18 "(H).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата