• Свеж
Кратко формирање на цврста контрола на жените плус

Кратко формирање на цврста контрола на жените плус

DEN 191.68
Стока
Достапно е за нарачката

Овој пакет од 3 фирми за контрола на фирмите ветува дека ќе ја зголеми вашата колекција на долна облека, сè додека без напор ги подобрува вашите криви! Фаќајќи интелигентна, цврста технологија за контрола, овие брифинзи ја скулптурираат и обликуваат вашиот ѓубре, стомакот и колковите, бидејќи целосното покритие на дното се измазнува над вашиот дериер. Одликувајќи се со убави, нежни чипка на чипка од која било страна, овие брифинзи комбинираат поддршка и женственост, што ги прави совршен додаток на вашата фиока за долна облека. Овој пакет содржи 1 црна, 1 бела и 1 природна боја на кратки. Magicsculptенски плус 3 пакет за контрола на фирмата Брејф.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата